Bodymod Trend
Öppen titanring med sten


Material: Titan
Välj Färg

Färg på sten: Klar
Trådtjocklek: 1 mm
Välj Diameter
4.3(4 reviews)
Rating
Rolig
Mycket söt. Jag hade denna i mitt 3:e hål och trodde att den skulle vara väldigt liten baserat på tidigare recensioner, men det är inte alls fallet. (Hade gärna fått vara lite mindre enligt min mening) men mycket vacker och söt!
NicoleVerified purchase
AI-översattRating
Delikat och verkligen, verkligen fint
Älskar dem, de är felfria, som vanligt!
IleanaVerified purchase
AI-översattRating
Vacker smycke, men...
Vacker örhänge, lätt att applicera och av bra material. Synd att det, eftersom det är 8 mm, är mycket svårt att förstå vilket hål man ska sätta det i. Jag satte det i det andra hålet på loben.
MartinaVerified purchase
AI-översatt
Användningsfrekvens
Daglig användning
Biokompatibilitet
Allergivänlig
Vattentäthet
Vattentät
Livslängd
Hållbar
Lätt att ta på/av
Användarvänlig
Namn: Öppen titanring med sten
SKU: Ring-253
Brand: Bodymod Trend
Trådtjocklek: 1 mm
Låstyp: Annat
Typ av smycke: Ring, Öppen ring, Huggy
Placering: Örsnibb
Material: Titan
Färg på sten: Klar
Stentyp: Kubisk zirkonia
Antal enheter: 1
Flash label: 4 för 3
Denna öppna titanring med sten håller det enkelt och okomplicerat. En liten sten sitter längst ut på den öppna kurvan och ger precis lagom detalj utan att kännas uppklädd. För att bära den, för den öppna änden genom örsnibben och rotera den framåt tills den sitter på plats. Den funkar både på övre och nedre örsnibben och staplas lätt ihop med de ringar du redan bär.
Gjord i titan är den allergivänlig, vattentät, slitstark och bekväm att ha varje dag. Finns i färgerna guld och silver, ett sånt där smycke du tar på dig utan att behöva tänka två gånger.





















