Bodymod Trend
Titanlabret med pärla




Material: Titan
Välj Färg


Färg på sten: Vit pärla
Välj Trådtjocklek
Välj Längd
5.0(2 reviews)
Rating
5/5
Verkligen bra. 6 mm passar för örsnibben, men om du tar det för en annan piercing, som Helix, ta då en större storlek.
AinoVerified purchase
AI-översattRating
5/5
Jag köpte denna piercingsmycke i 6 mm. Den var bra för örsnibben, men välj en större storlek om du tänker sätta den i en broskpiercing som till exempel helix.
AmppaVerified purchase
AI-översatt
Användningsfrekvens
Daglig användning
Biokompatibilitet
Allergivänlig
Vattentäthet
Vattentät
Livslängd
Kan hålla en hel livstid
Lätt att ta på/av
Användarvänlig
Namn: Titanlabret med pärla
SKU: Labret-193
Brand: Bodymod Trend
Låstyp: Invändig tråd
Typ av smycke: Labret, Flatback
Placering: Tragus, Spiderbite, Snakebite, Medusa, Madonna, Lower labret, Örsnibb, Helix, Conch, Forward helix, Angelbite
Material: Titan
Kulstorlek: 4 mm.
Färg på sten: Vit pärla
Stentyp: Imitationspärla
Antal enheter: 1
Släpp lös din inre havssiren med denna eleganta pärllabret. Tillverkad av tålig och allergivänlig titan. Den 4 mm stora syntetiska pärlan, som hålls fast med tre klor, ger en perfekt touch av havsglamour.
Välj mellan färgerna guld eller silver och hitta den längd som passar din piercing perfekt. Trådtjockleken på 1,2 mm betyder att den passar både läpp- och öronpiercingar.