• Shoppa efter piercing

  • Brands

  • Shoppa efter typ


Sveriges favoritshop för piercingsmycken

SPÅRAD LEVERANS ENDAST 49 KR. GRATIS ÖVER 349 KR.

FLERA BETALNINGSMETODER, INKLUSIVE KLARNA

Bodymod Trend

Labret med stendekorerad fyrklöver och invändig tråd

Köp 3, betala för 2 - slutar om: 7h 59m 17s

Lägg 3 produkter med etiketten "3 för 2" i din varukorg så dras rabatten automatiskt på den billigaste varan.

Användarvänlig
Regelbunden användning
Ej för känslig hud
Undvik vatten
Delvis hållbar
99,00 kr
3 för 2

Material: Kirurgiskt stål / Mässing

Färg:

Välj Färg

Guld
Blank
Roséguld

Färg på sten: Klar

Trådtjocklek: 1,2 mm

Längd:

Välj Längd

6 mm8 mm
Antal: 1
Produktrecensioner

5.0(1 reviews)

  • Utmärkt

    Mycket vacker bit. Jag tycker att 8 mm är lite långt, eftersom det hänger i mitt öra, men jag kommer att byta till en kortare labretstav, för jag tänker inte skiljas från den.

    AI-översatt
Få 15 % rabatt
Produktkvalitet

Användningsfrekvens

Regelbunden användning

Biokompatibilitet

Ej för känslig hud

Vattentäthet

Undvik vatten

Livslängd

Delvis hållbar

Lätt att ta på/av

Användarvänlig

Produktdetaljer

Namn: Labret med stendekorerad fyrklöver och invändig tråd

SKU: Labret-121

Brand: Bodymod Trend

Trådtjocklek: 1,2 mm

Låstyp: Invändig tråd

Typ av smycke: Labret, Flatback

Placering: Tragus, Spiderbite, Snakebite, Medusa, Madonna, Lower labret, Örsnibb, Helix, Conch, Forward helix, Angelbite

Material: Kirurgiskt stål / Mässing

Färg på sten: Klar

Stentyp: Kubisk zirkonia

Antal enheter: 1

Design: Fyrklöver

Är smycket pläterat?: Ja, hela smycket

Flash label: 3 för 2

Beskrivning

Står du och väntar på lite tur - nu kan du köpa det. Vi kan dock inte garantera att det fungerar. Smycket här är dekorerat med en snygg fyrklöver på toppen. Fyrklövern är dekorerad med tre klara stenar på varje blad. Alla blad böjer sig inåt mot mitten och skapar därmed djup i smycket, så att den nästan liknar en riktig fyrklöver. Fyrklövern är gjord av mässing och är belagd med en färgbeläggning som matchar den labret den sitter i.

Labretten är utrustad med en invändig tråd vilket betyder att fyrklövern skruvas ner i staven. Labretten är gjord av kirurgiskt stål och har också blivit belagd. Du kan därför välja mellan flera färger till detta smycke , bland annat blank och guld. Utöver det kan du också välja mellan flera längder på labretten. Smycket finns tillgängligt i bland annat en längd på 6 mm.

Visa
Mastercard
PayPal
Google Pay™️
Apple Pay
Klarna
DHL Express
FedEx Express
Postnord
2.8.3